O mnie

Adam-Jasionkiewicz-GetIfinity-na-wp-e1461591873176-1024x669Życie, rozrywka, pasje, marzenia, praca… Dla mnie to jedna przestrzeń, jeden świat, który zawsze pragnąłem stworzyć. Dzisiaj pomiędzy tymi słowami nie istnieje żadna granica.

Nie ma nic bardziej krępującego, niż konieczność pisania o sobie. Mimo to, nie chcem, ale muszem, jak mawiał poczciwy prezydent. W końcu po coś ten blog jest, więc jak ma mi się wrócić, to CV zamieścić muszę.

W dużym uproszczeniu jestem kimś, kto nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie: co to jest praca? Dla przykładu: siedząc teraz po nocy- pracuję, czy nie? Nie wiem… naprawdę nie wiem. Praca, pasja, ogromna przyjemność z eksploatowania dziedzin ukochanych sprawia mi przeogromną radość. To mój sens życia. Od kilkunastu lat zajmuję się sztukami komunikacji wizualnej (w ogromnym uproszczeniu), co jest moją formą dialogu z potencjalnymi odbiorcami. Pod koniec XX wieku wciągnął mnie Internet i w 96 roku wraz z kolegami założyłem swój pierwszy portal. Dzisiaj mam na karku doświadczenie zbudowane na kilkunastu własnych serwisach i tysiącach wdrożonych klientom z całego świata.

Pewnie nadal nie wiesz, kim jestem. Nie da się tego opisać w kilku słowach. W danej chwili zajmuję się tym, co mnie pochłania. Od zarządzania, przez projektowanie, aż do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów. To w dzień. W nocy zaś loguję się do własnego obserwatorium, zbudowanego tymi „ręcyma”, i próbuję zgłębić niezgłębialne, czyli prze-piękno nocnego, gwiaździstego nieba.

W tym blogu będę co jakiś czas pisał o tym, co aktualnie mnie zaprząta. Jeżeli to Ciebie, drogi czytelniku, zainteresuje, to będzie mi bardzo miło. Jeżeli chcesz w jakiś sposób pomóc w realizacji moich projektów, lub szukasz kogoś, kto pomoże Tobie, daj koniecznie znać (adam@jesion.pl). Zapraszam także do częstego odwiedzania Astropolis.pl – największego forum przeznaczonego dla miłośników nocnego nieba, które stworzyłem specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli potrzebujesz krótkiego „resume” moich aktualnych i wcześniejszych zadań, to zapraszam do lektury poniżej.

Publiczne profile:

Imie i nazwisko: Adam Jesionkiewicz
Miejsce życia i pracy: Warszawa

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.