Podcast #1 – Niespodzianka!

Myślę, że tego nikt się z Was nie spodziewał. Test prawie na żywo, na gorąco, i do tego w multimediach. Posłuchajcie, jak wygląda testowanie okularów 5 mm przez naszego kolegę Hansa.

O ile mi wiadomo, jest to pierwszy tego typu przekaz w historii naszej, polskiej ziemii astronomicznej. Obrabiając ten materiał miałem naprawdę kupę zabawy. Niestety – nie wszystkie fragmenty dało się opublikować, a szkoda. Może kiedyś – jak blog będzie 18+.

Kiedy Hans nagrywał ten materiał nie sądził, że ktokolwiek go posłucha. To miały być jego podręczne notatki. Wszystkie następne materiały mają już być robione bardziej „profesjonalnie” – miejmy tylko nadzieję, że Hansa nie zje radiowa trema 😉 Dziękuję kolego, że dałeś się namówić na ten eksperyment. Masz u mnie na blogu stałą ramówkę.

Artykuł, w pełnej formie redakcyjnej ma się pojawić na wszystkich forach oraz w serwisie AstroNoce.pl. Ciekawym doświadczeniem będzie porównanie artykułu z publikowanym przeze mnie przekazem audio.

Zapraszam także do wątku na Astro-Forum.org, gdzie odbywają się dyskusje na temat tego testu.

A Was zapraszam do dyskusji, czy podcasty w naszym świecie astro mogą się przyjąć? Jednocześnie zapraszam osoby z talentem fonicznym do pomocy, w ewentualnym redagowaniu takich podcastów. Mówiąc prościej – mój głos nie nadaje się nawet do odśpiewania hymnu, a co mówić o audycjach radiowych.

Wszystko fajnie, tylko jak zwykle nie dałem linku do MP3.

Autor: Adam Jesionkiewicz

Pasjonat nowych technologii, popularyzator nauki i astronomii. Astrofotograf kosmicznych cudów. Założyciel najpopularniejszego polskiego forum dla miłośników piękna nocnego nieba.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.