Astropolis.pl – pozostały 3 dni do startu

IMG_6935

Nieubłaganie zbliżamy się do godziny ZERO, czyli bardzo ważnej dla mnie chwili publicznego startu Astropolis.pl. Dzisiaj podzielę się z Wami „szpiegowskimi” zdjęciami z działającej bety Astropolis, która od blisko tygodnia testowana jest przez kilkudziesięciu ochotników. Usunęliśmy już większość bugów i w zasadzie jesteśmy praktycznie gotowi do startu. Jutro powinniśmy uruchomić ostatnie brakujące moduły i… voila – niech się dzieje wola boska.

Astropolis ma raz na zawszę odmienić sposób dostępu społeczności do treści tworzonych w Internecie. Poprzez Astropolis chcę zrealizować swoje stare marzenie o jednym środowisku, jednej przestrzeni, ale wielu podmiotach i wielu sukcesach.

Od piątku nie będzie miało znaczenia gdzie piszesz, co tworzysz, gdzie to publikujesz. Jedna astronomia, wiele serwisów, tysiące pasjonatów – wszyscy doinformowani o tym, co właśnie odkryłeś, lub stworzyłeś.

Jeżeli marzyłeś kiedyś o własnym serwisie, choćby blogu, to teraz masz ku temu wyjątkową okazję. Astropolis zagwarantuje Ci audytorium wprost do Twojego nowego serwisu.

Astropolis.pl: Przez pasjonatów, dla pasjonatów.

 

Autor: Adam Jesionkiewicz

Pasjonat nowych technologii, popularyzator nauki i astronomii. Astrofotograf kosmicznych cudów. Założyciel najpopularniejszego polskiego forum dla miłośników piękna nocnego nieba.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.