Pogodo zlituj się nad nami

Dzisiejszy dzień upłynął mi na odrobieniu paru zaległości w firmie. Wieczorem nastawiałem się na test pod niebem. Około 21 mogłem przystąpić do zadań. Było nawet nie najgorzej. W momencie wyjścia z domu zrobiła się przysłowiowa kupa. Spędziłem 4 godziny błagając bóstwa o litość – chociaż maleńką dziurkę. I co? I nico… Kiszka na całym froncie.

Z ciekawszych rzeczy, Tiamat sprzedaje Taka 90. Jak komuś zbywa 6 tysiaków niech zgarnia sprzęt, bo długo nie poleży. Kliknij tutaj.

Natomiast na moim „ulubionym” forum pojawiła się bardzo intrygująca oferta C11 SCT z ciężkim osprzętem. Kliknij tutaj. Sprawdziłbym tylko, czy nie leżało to za długo, bo zalatuje mi sprzętem kilkunastoletnim.

A co dzisiaj w obrazkach? Koniecznie musicie zobaczyć (jeżeli jeszcze nie widzieliście) koniunkcję Księżyca z Saturnem – by Siergiej. Kliknij tutaj. Trzeba przyznać, że zdjęcie jest naprawdę rewelacyjne. Gratulujacje Siergiej!

Żeby nie było za miło, są i afery – na A4U przeczytać można o akcji odzyskiwania sprzętu i pieniędzy od Wojtka Koznowskiego. Nie znam sprawy, nie oceniam. W każdym razie trochę żenująco się zrobiło. Dostęp tylko dla zarejestrowanych userów A4U (i dobrze) – kliknij tutaj.

To tyle, co mi dzisiaj wpadło w oko z naszych forów. Oczekujący na mój komentarz w sprawie bardachy na Astromaniaku, tym razem się zawiodą. Next time, jak będę miał większą wenę, dołożę z całego serca – bo im się zwyczajnie należy!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogólny

Autor: Adam Jesionkiewicz

Pasjonat nowych technologii, popularyzator nauki i astronomii. Astrofotograf kosmicznych cudów. Założyciel najpopularniejszego polskiego forum dla miłośników piękna nocnego nieba.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.